Wyślij wiadomość
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : admin

Numer telefonu : 13699225355

Free call
Henan Jixiang Industrial Co., Ltd

Henan Jixiang Industrial Co., Ltd.

Henan Jixiang Industrial Co., Ltd
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
marki: ALUDONG Ilość pracowników: 50~100
Coroczne wyprzedaże: >35.47 Million Rok założenia: 2001
pc Export: 80% - 90%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

Henan Aludong Decorative Materials Co., LTD.znajduje się w Rm 1305A, Green Center South Tower, Dongfeng South Road Chuangye Road, Pilotażowa strefa wolnego handlu (Zhengzhou), Zhengzhou City, prowincja Henan, Chiny.Korzyść na terenie całego kraju, bogato obdarowana przez naturę.„Firma zajmuje powierzchnię około 639 akrów, powierzchnia zabudowy około 230751 metrów kwadratowych, jest największą bazą produkcyjną chińskich dekoracyjnych materiałów budowlanych, należącą do jednostek członkowskich China Building Materials Industry Association, specjalizujących się w produkcji APCP, okleiny aluminiowej dużych przedsiębiorstw akcyjnych, doświadczenie produkcyjne, silna siła techniczna, ma doskonały sprzęt produkcyjny i ścisłe instrumenty do monitorowania jakości przetwarzania. „Henan Aludong Decorative Materials Co., LTD” i Shanghai Jixiang Building Materials Group Co. Ltd. , Zhengzhou Jin Mu Decoration Material Co. Ltd., Zhejiang liantai Instrument Co. Ltd., Yueqing Zhongtian Plastic Co. Ltd., Yueqing Zhongtian Instrument Co. Ltd., Shanghai long coating Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością należąca do grupy materiałów budowlanych Shanghai Jixiang.

Chiny Henan Jixiang Industrial Co., Ltd profil firmy 0

Chiny Henan Jixiang Industrial Co., Ltd profil firmy 1

Historia

Od samego początku firma angażuje się w badania, rozwój i produkcję oklein aluminiowych ACP, zawsze kieruje się wysokim punktem wyjścia, ultra konwencjonalnymi pomysłami rozwojowymi, aby stworzyć popyt rynkowy na wizerunek marki, z doskonałą jakością i doskonałą obsługą, aby wygrać pochwała i zaufanie klientów, opublikowane przez krajowe centrum badań materiałów budowlanych i nadzór jakości krajowego centrum badań materiałów budowlanych, wydało chińskie logo „ochrona przeciwpożarowa”, produkty, produkty dla krajowego centrum badań materiałów budowlanych oraz krajowe kompozyty aluminiowo-plastikowe Nadzór nad jakością wyrobów i Centrum Badawcze do badania wyrobów kwalifikowanych i nagrodziło „raport z badań” i „raport z inspekcji”.

Świetna okazja do stawienia czoła wyzwaniom nowego stulecia i wejścia do WTO, firmy, która ma iść naprzód, kwiecień 2002 r. Wszystkie ubezpieczenia od odpowiedzialności za jakość produktu ponosi Chińskie Towarzystwo Ubezpieczeń Ludowych, w czerwcu 2004 r. Wygrał olimpijskie materiały budowlane i certyfikat rekomendacji sprzętu, grudzień 2004 Certyfikat międzynarodowego systemu jakości ISO9001 wydany przez China Quality Certification Center, utworzono ponad 50 oddziałów w całym kraju i wyeksportowano do Europy, Ameryki, na rynek Bliskiego Wschodu i Azji Południowo-Wschodniej, jakość produktu firmy i poziom marketingu do nowy poziom.

Chiny Henan Jixiang Industrial Co., Ltd profil firmy 0

Usługa

„Zarządzanie w dobrej wierze, zrównoważony rozwój, wysoka jakość i wysoka wydajność, obsługa klienta” to polityka jakości naszej firmy.W zakresie produkcji i usług aktywnie wchłaniamy zaawansowane technologie z kraju i zagranicy oraz dostarczamy klientom produkty wysokiej jakości o dużej sile technicznej, wyrafinowanym wyposażeniu i doskonałej technologii.

Projekt płyty aluminiowej firmy, całkowita inwestycja w wysokości 1 miliarda juanów, wprowadzenie zaawansowanej linii produkcyjnej z kompozytu aluminiowo-plastikowego 24, duża linia do produkcji powłok aluminiowych 4, japoński sprzęt do blach Murata, japoński sprzęt do natryskiwania Ransburg, wstępna obróbka Henkel, główna produkcja PE ACP, okleina aluminiowa, płyta aluminiowa, płyta o strukturze plastra miodu, płyta ogniowa, płyta, płyta nano fluorowęglowa, lekki kamień, klej budowlany i inne materiały dekoracyjne, w sumie sto rodzajów specyfikacji i kolorów, produkty z płytą aluminiową o wysokiej czystości i wysokiej jakości materiał polietylenowy z zaawansowaną technologią i wyposażeniem do wysoce precyzyjnego kompozytu i jego szeroko stosowany wewnątrz i na zewnątrz dekoracji powierzchni ścian dużych budynków i domów, o wadze lekkiej, wysokiej wytrzymałości, efekt izolacji akustycznej jest dobry, łatwy do czyszczenia i zginania swobodnego , ścinanie i inne zalety, produkty przyjmują proces pieczenia i unikają instalacji produktu gas zanieczyszczenia, to nowoczesne awangardowe zielone produkty ochrony środowiska, perspektywy rynku krajowego i zagranicznego są bardzo obiecujące.

 

Chiny Henan Jixiang Industrial Co., Ltd profil firmy 0

Nasz zespół

Jesteśmy doświadczeni, wyrafinowani i możemy pochwalić się kompleksowym zestawem urządzeń produkcyjnych oraz pełną gamą środków kontroli jakości.Chiny Henan Jixiang Industrial Co., Ltd profil firmy 0

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość

lenazheng@henanjixiang.com
13699225355